info@rmfi.cz
+420 910 001 686

Sběrné suroviny UH, s.r.o.

Firma Sběrné suroviny UH, s.r.o. je česká soukromá společnost, která byla založena v roce 2000. Její historie sahá do roku 1971, kdy vystupovala pod názvem Sběrné suroviny n.p., následně pak Sběrné suroviny a.s. Brno.

Komplexní služby

Aktuálně se firma soustřeďuje na komplexní služby v odpadovém hospodářství, což znamená, že jsme schopni našim zákazníkům zajistit likvidaci a výkup široké škály odpadů (výkup železa, barevných kovů, papíru, odběr plastů, skla, textilu, likvidace nebezpečných odpadů, bioodpadu, komunálního odpadu a dalších odpadů, přistavení kontejnerů a speciálních nádob, odvoz odpadů).

Šest provozoven na území Zlínského kraje

Hlavní provoz se nachází v Uherském Hradišti na ulici Průmyslová. Vzhledem ke spolupráci jak s tuzemskými koncovými zpracovateli, tak zahraničními, je firma schopna zákazníkům nabídnout atraktivní výkupní ceny a rychlé platby. Firma disponuje vlastním vozovým parkem a zpracovatelským zázemím, což dovoluje zákazníkům vyjít maximálně vstříc v jejich požadavcích. Dále zajišťujeme ekologické poradenství (nakládání s odpady, roční hlášení o produkci odpadů, přeprava ADR a další..).

Kontakty:

Rudolf Mazánek – ředitel
email: info@sbernesurovinyuh.cz
web: www.sbernesurovinyuh.cz

Sběrné suroviny UH, s.r.o.
Průmyslová 1147
686 01 Uherské Hradiště
Zlínský kraj

Mapka:

play youtube,
xvideos,
xnxx,
xhamster,
hentai,
xnxx,
xxx,
sex việt,
Phim sex,
tiktok download,
mp3 download,
xinh,
Gay,
Womans Nike Hoodie,
Free Music,
xtube,
phonecross-circle