info@rmfi.cz
+420 910 001 686

Podporujeme

V rámci našich aktivit podporujeme mnoho nejen kulturních, ale i sportovních akcí. 
Snažíme se v regionech kde působíme pomáhat těm, co to potřebují.

Sportuj - Rybníček

Smysl festivalu Sportuj je jednoduchý: v jeden den a na jednom místě se prezentují nejrůznější sportovní kluby, které dětem i jejich rodičům umožní vyzkoušet si různé druhy sportu. A tak není výjimkou, že si právě z festivalu Sportuj děti odnáší přihlášku do vysněného sportovního kroužku. Celý festival je třídenní – ve čtvrtek a v pátek ho v dopoledních hodinách navštíví bezmála 1 600 dětí z mateřských a základních škol z celého regionu Slovácko, v sobotu je pak určen pro veřejnost. I letos se na něm představí téměř dvacítka sportovních klubů a kroužků. Jako ekologický partner tuto akci opakovaně  a dlouhodobě podporujeme.

FBK Spartak Hluk

Podporujeme florbalový oddíl FBK Spartak Hluk a fandíme jim! Florbal má v Hluku tradici a my jsme rádi, že se stále rozvíjí a je o něj čím dál větší zájem, a to i díky naší podpoře! Těšilo nás.

FC Strání

Jsme fanoušci fotbalu a proto nově podporujeme další fotbalový klub a to drtiče z hor FC Strání. Fotbalový klub byl založen roku 1928 a my jsme rádi, že může být hrdými partnery.
Oficiální web klubu: fcstrani.cz

1.FC Slovácko

Dlouhodobě jsme partnery fotbalového klubu 1.FC Slovácko. V dobrém i zlém je nám potěšením být stále u toho! Pro 1.FCS zajišťujeme svoz a likvidaci odpadů nejen na hlavním stadionu v Uh. Hradišti. Máme společnou iniciativu I MY VÍME KAM S ODPADEM – TŘÍDÍME SPOLEČNĚ! Snažíme se společně s klubem a městem Uh. Hradiště i o osvětovou činnost v rámci třídění odpadů.
Oficiální web klubu: fcslovacko.cz

FK Viktoria Žižkov

V návaznosti na rozšiřující se aktivity naší skupiny, se rozšiřují i partnerství mimo naše přímé aktivity. Od ledna roku 2021 jsme hrdým podporovatelem fotbalové klubu FK Viktoria Žižkov. Hrr na ně!
Oficiální web klubu: fkvz.cz

Podpora projektu Sociální automobil

Opakovaně jsme podpořili projekt Sociální automobil 🚗 pro Senior centrum v Uherském Hradišti. Tentokrát se jednalo o nákup vozu Dacia Lodgy. Bylo nám ctí pomáhat potřebným!

Letní filmová škola

Kromě mnoho sportovních klubů, organizací a akcí, podporujeme také jednu srdcovou záležitost a tím je Letní filmová škola v Uh. Hradišti, kde jsme již každoročně partnery v oblasti nakládání s odpady. V roce 2022 jsme se stali OFICIÁLNÍM PARTNEREM EKOLOGICKÉ LIKVIDACE celého festivalu.
Oficiální web festivalu: lfs.cz

Lucie Kafková

Podporujeme mnoho sportovních aktivit a jedna z nich je i JetSurf. V tomto sportu jsme podpořili Lucku Kafkovou (Pelikánovou), rodačku z Uh. Hradiště. JETSURF je v surfové prkno se zabudovaným motorem dosahující rychlosti až 60 km/h při váze pouhých 17kg. Nepotřebuješ žádné vlny, ale surfuješ – pod nohami máš board, který řídíš jen náklony svého těla a přidáváním plynu rukou!

Slovácké léto

Dlouhodobě podporujeme místní kulturně sportovní akci Slovácké léto. Akci nepodporujeme jenom finančně, ale také jsme partnerem skrze odpadové hospodářství.  Na akci svážíme tříděné komodity papír, plast, sklo a i komunální odpad. Do dětské sekce zapůjčujeme vždy skákací hrad a pro ty nejmenší máme vždy mnoho skvělých dárkových předmětů.
Oficiální web akce: slovackeleto.cz

Uherské Hradiště

I v této nelehké době se snažíme pomáhat tak, kde je to nejvíce potřeba. Tentokrát jsme darovali dezinfekci Anti-covid a respirátory FFP2 krizovému štábu města Uherské Hradiště, abychom jejich prostřednictvím mohli pomoci těm nejohroženějším z nás. Věříme, že je důležité myslet na všechny věkové skupiny a proto jsme rádi, že právě tento dar doputoval do Senior centra UH, které poskytuje terénní pečovatelskou službu i ubytování seniorům a plně invalidním občanům. Bylo nám ctí!

phonecross-circle