info@rmfi.cz
+420 602 408 051

Podporujeme

V rámci našich aktivit podporujeme mnoho nejen kulturních, ale i sportovních akcí. 
Snažíme se v regionech kde působíme pomáhat těm, co to potřebují.

Podpora projektu Sociální automobil

Opakovaně jsme podpořili projekt Sociální automobil 🚗 pro Senior centrum v Uherském Hradišti. Tentokrát se jednalo o nákup vozu Dacia Lodgy. Bylo nám ctí!

Letní filmová škola

Kromě mnoho sportovních klubů, organizací a akcí, podporujeme také jednu srdcovou záležitost a tím je Letní filmová škola v Uh. Hradišti, kde jsme již každoročně partnery v oblasti nakládání s odpady. V roce 2022 jsme se stali OFICIÁLNÍM PARTNEREM EKOLOGICKÉ LIKVIDACE celého festivalu.
Oficiální web festivalu: lfs.cz

Lucie Kafková

Podporujeme mnoho sportovních aktivit a jedna z nich je i JetSurf. V tomto sportu jsme podpořili Lucku Kafkovou (Pelikánovou), rodačku z Uh. Hradiště. JETSURF je v surfové prkno se zabudovaným motorem dosahující rychlosti až 60 km/h při váze pouhých 17kg. Nepotřebuješ žádné vlny, ale surfuješ – pod nohami máš board, který řídíš jen náklony svého těla a přidáváním plynu rukou!

Slovácké léto

Dlouhodobě podporujeme místní kulturně sportovní akci Slovácké léto. Akci nepodporujeme jenom finančně, ale také jsme partnerem skrze odpadové hospodářství.  Na akci svážíme tříděné komodity papír, plast, sklo a i komunální odpad. Do dětské sekce zapůjčujeme vždy skákací hrad a pro ty nejmenší máme vždy mnoho skvělých dárkových předmětů.
Oficiální web akce: slovackeleto.cz

Uherské Hradiště

I v této nelehké době se snažíme pomáhat tak, kde je to nejvíce potřeba. Tentokrát jsme darovali dezinfekci Anti-covid a respirátory FFP2 krizovému štábu města Uherské Hradiště, abychom jejich prostřednictvím mohli pomoci těm nejohroženějším z nás. Věříme, že je důležité myslet na všechny věkové skupiny a proto jsme rádi, že právě tento dar doputoval do Senior centra UH, které poskytuje terénní pečovatelskou službu i ubytování seniorům a plně invalidním občanům. Bylo nám ctí!

FK Viktoria Žižkov

V návaznosti na rozšiřující se aktivity naší skupiny, se rozšiřují i partnerství mimo naše přímé aktivity. Od ledna roku 2021 jsme hrdým podporovatelem fotbalové klubu FK Viktoria Žižkov.
Oficiální web klubu: fkvz.cz

phonecross-circle