info@rmfi.cz
+420 602 408 051

Název pozice: Obchodní zástupce - nebezpečný odpad

Název firmy: Ekotermex a.s.
Lokalita: Vyškov

Požadujeme

– aktivní přístup
– touhu posouvat se dál a něčeho dosáhnout
– samostatnost
– pozitivní myšlení
– být leader i taktik
– znalost MS office
– řidičský průkaz skupiny B
– základní znalost AJ
– obchodní i manažerské dovednosti
– dobré komunikační a vůdčí schopnosti
– dobré znalosti MS Office

Náplň práce

– péče o stávající klientelu
– rozvíjení aktivit do dalších regionů
– příprava smluv a dojednávání cenových podmínek se zákazníky
– kooperace s vedoucím logistiky
– budovaní obchodní strategie a strategie vstupu na nové trhy
– správa evidence pro kolektivní systémy

Nabízíme

– zázemí a podporu ve stabilní společnosti
– práci v přátelském a dynamickém kolektivu
– firemní benefity
– možnost kariérního růstu napříč skupinou RMF Invest

Nástup možný od: Ihned
V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na E-mail: kp@rmfi.cz
Uchazeči splňující předepsané předpoklady budou pozváni k výběrovému řízení.
phonecross-circle