info@rmfi.cz
+420 910 001 686

Název pozice: Obchodní zástupce pro region Brno

Název firmy: Sběrné suroviny UH, s.r.o.
Lokalita: Uherské Hradiště

Požadujeme:

  • aktivní přístup
  • touhu posouvat se dál a něčeho dosáhnout
  • samostatnost
  • pozitivní myšlení
  • být leader i taktik
  • znalost MS office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost AJ
  • obchodní i manažerské dovednosti
  • dobré komunikační a vůdčí schopnosti
  • dobré znalosti MS Office

Náplň práce:

  • péče o stávající klientelu
  • rozvíjení aktivit do dalších regionů
  • příprava smluv a dojednávání cenových podmínek se zákazníky
  • kooperace s vedoucím logistiky
  • budovaní obchodní strategie a strategie vstupu na nové trhy
  • správa evidence pro kolektivní systémy

Nabízíme:

  • zázemí a podporu ve stabilní a silné společnosti
  • práci v přátelském a dynamickém kolektivu
  • firemní benefity (automobil, PC, mobilní telefon, permanentky na sportovní aktivity, 13. a 14. plat, stravenky, příspěvky na penzijní pojištění, odměny v návaznosti na zisku divize)
  • možnost kariérního růstu napříč skupinou RMF Invest

Nástup možný od: Ihned
V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na E-mail: kp@rmfi.cz
Uchazeči splňující předepsané předpoklady budou pozváni k výběrovému řízení.
phonecross-circle